Podhale Region

Środa, 25 kwiecień 2018

Ostatnia aktualizacjaŚr, 25 Kwi 2018 1pm

Jesteś tutaj: Home Urzędowe Szansa na nowe umiejętności - mobilne dyżury doradców zawodowych w Urzędzie Miasta w Zakopanem

Reklama

Szansa na nowe umiejętności - mobilne dyżury doradców zawodowych w Urzędzie Miasta w Zakopanem

Szanowni Państwo,

od 26 marca rusza mobilny punkt usługi Bilansu Kariery dla pracujących mieszkańców Zakopanego i okolic. Dzięki współpracy pomiędzy Burmistrzem Miasta Zakopane a Wojewódzkim Urzędem Pracy w Krakowie, który jest instytucją województwa małopolskiego, mieszkańcy Podhala będą mogli skorzystać z bezpłatnej usługi Bilansu Kariery oraz bonów na szkolenia językowe, komputerowe, kursy prawa jazdy kat. A, B, C, C+E, jak również szkolenia z obszaru zarządzania projektami. Oferta będzie dostępna dzięki realizacji przez WUP w Krakowie projektu Kierunek Kariera, który jest realizowany w całej Małopolsce ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego.

O tym, jaka jest sytuacja na rynku pracy regionu Podhala oraz o tym, dlaczego i jak pracownicy mogą podnosić swoje kwalifikacje i być konkurencyjni na rynku pracy opowiedzą podczas briefingu prasowego: Leszek Dorula, Burmistrz Miasta Zakopane oraz Jacek Pająk, dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie.

Zapraszamy na Briefing, który odbędzie się we wtorek, 27 marca, o godz. 10.00 w Urzędzie Miasta Zakopane przy ul. Kościuszki 13 (sala nr 1, parter).

Fotografia  R&A

Reklama