Podhale Region

Środa, 20 wrzesień 2017

Ostatnia aktualizacjaWt, 19 Wrz 2017 9am

Jesteś tutaj: Home Wiadomości Prawo 62-latek kradł z sklepu spożywczo-przemysłowego...

Reklama

62-latek kradł z sklepu spożywczo-przemysłowego...

zatrzymany w kajdankach wynik

POWIAT NOWOTARSKI. 62-letni mieszkaniec Łodzi został najpierw zatrzymany przez pracowników nowotarskiego sklepu na kradzieży artykułów spożywczo-przemysłowych, a zaraz potem przez policjantów.

Do zdarzenia doszło s niedzielę 12 lutego około godziny 18 w jednym ze sklepów na terenie Nowego Targu.

- Sprawca został zatrzymany przez pracowników sklepu, gdy kilkukrotnie wchodził i wychodził ze sklepu wynosząc towary i układając je na ławce przed sklepem – relacjonuje podkom. Roman Wolski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu.

Rzecznik wyjaśnia, że okazało się, iż 62 - letni mieszkaniec Łodzi wyniósł ze sklepu towary na ponad 810 złotych. - Skradziony towar przekazano za pokwitowaniem kierownikowi sklepu.

Podczas czynności zatrzymany 62 - latek przyznał się jeszcze do kradzieży pozostawionego portfela wraz z dokumentami na łączna kwotę ponad 500 złotych w dniu 10 lutego na terenie Nowego Targu. - W związku z powyższym został osadzony w policyjnym areszcie do dyspozycji prokuratury.

Rzecznik dodaje, że za popełnione przestępstwa grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama