Podhale Region

Piątek, 19 styczeń 2018

Ostatnia aktualizacjaPt, 19 Sty 2018 9am

Jesteś tutaj: Home Wiadomości Prawo Włamał się do szpitalnych szafek

Reklama

Włamał się do szpitalnych szafek

kajdanki na rekach

POWIAT NOWOTARSKI. 28-letni mieszkańca Chrzanowa, który włamał się do szafek ubraniowych na terenie Podhalańskiego Szpitala Specjalistycznego w Nowym Targu zatrzymali nowotarscy policjanci.

Do zdarzenia doszło 13 stycznia w poniedziałek na terenie nowotarskiego szpitala. To wówczas policja została poinformowana o kradzieży z włamaniem do 3 szafek ubraniowych.

- Pokrzywdzonymi byli studenci Podhalańskiej Państwowej Wyższej szkoły Zawodowej w Nowym Targu odbywający praktyki zawodowe. W trakcie prowadzonych czynności nowotarscy policjanci ustalili sprawcę zdarzenia, którym okazał się 28 - letni mieszkaniec Chrzanowa. W toku dalszych czynności sprawca w sumie przyznał się do 7 włamań do szafek i kradzież z ich wnętrza pieniędzy w łącznej kwocie 770 złotych – relacjonuje podkom. Roman Wolski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu.

Rzecznik dodaje, że za popełnione przestępstwo sprawca otrzymał łącznie 8 miesiącu ograniczenia wolności polegające na wykonywaniu nieodpłatnej pracy na rzecz lokalnego społeczeństwa w wymiarze 30 godzin miesięcznie i obowiązkowi naprawienia wyrządzonej szkody.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama