Podhale Region

Czwartek, 23 listopad 2017

Ostatnia aktualizacjaŚr, 22 Lis 2017 10pm

Jesteś tutaj: Home Wiadomości Prawo Śmierć w Łopusznej pod ciężarówką

Reklama

Śmierć w Łopusznej pod ciężarówką

Wypadek Łopuszna wynik

POWIAT NOWOTARSKI. 73-letnia kobieta zginęła na miejscu w Łopusznej po potrąceniu przez ciężarówkę kierowaną przez 35-letniego mieszkańca Tarnowa w czwartkowy wieczór.

- Do tragicznego w skutkach wypadku doszło wieczorem w Łopusznej. Zgłoszenie przyjęliśmy o godzinie 18.25 – relacjonuje asp.szt. Jacek Bobak z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu. Wyjaśnia, że kobieta piesza poniosła śmierć na miejscu.

- Na miejscu zdarzenia policjanci przeprowadzili czynności procesowe pod nadzorem Prokuratora i z udziałem biegłego z zakresu ruchu drogowego. Wstępnie ustalono, że do zdarzenia doszło na prostym odcinku drogi. Kierujący samochodem ciężarowym z naczepą, 35-letni mieszkaniec Tarnowa, zauważył w pewnym momencie, na swoim pasie ruchu, ubraną na czarno osobę. Gwałtownie zahamował, jednak ze względu na małą odległość dzielącą go od tej osoby doszło do jej potrącenia. W wyniku odniesionych obrażeń piesza, 73-letnia mieszkanka Łopusznej, poniosła śmierć na miejscu.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama