Podhale Region

Czwartek, 23 listopad 2017

Ostatnia aktualizacjaŚr, 22 Lis 2017 10pm

Jesteś tutaj: Home Wiadomości Prawo Jechał pod wpływem narkotyków

Reklama

Jechał pod wpływem narkotyków

12279170 863595713738142 1774848681614914821 n

POWIAT TATRZAŃSKI. 31- letniego kielczanina zatrzymali policjanci zakopiańskiej drogówki. Jak się okazało mężczyzna kierował samochodem pod wpływem narkotyków.

- W środę 15 marca w miejscowości Stasikówka, patrol drogówki zatrzymał poruszającego się samochodem na zagranicznych numerach rejestracyjnych 31- letniego kielczanina przebywającego na Podhalu. Jego zachowanie podczas kontroli wzbudziło u policjantów podejrzenie co do stanu psychofizycznego. Badanie na zawartość alkoholu dało wynik negatywny, jednak już sprawdzenie pod kątem innych środków psychoaktywnych wskazało, że kierujący może znajdować się pod wpływem amfetaminy. Mężczyznę przewieziono do szpitala, gdzie została mu pobrana krew do szczegółowego badania. Od jego wyniku będzie zależała kwalifikacja prawna i dalszy tok postępowania - relacjonuje Krzysztof Waksmundzki z KPP w Zakopanem.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama