Podhale Region

Środa, 20 wrzesień 2017

Ostatnia aktualizacjaWt, 19 Wrz 2017 9am

Jesteś tutaj: Home Wiadomości Prawo Dziewczyny z kolegami pobiły młodych mężczyzn

Reklama

Dziewczyny z kolegami pobiły młodych mężczyzn

zatrzynamy kajdanki wynik

POWIAT NOWOTARSKI. Funkcjonariusze nowotarskiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 23 i 26 lat oraz 20 - letnią kobietę.

Do zdarzenia doszło 30 kwietnia w Nowym Targu przed godziną 5 rano. - Dwóch mężczyzn w wieku 23 i 24 lat mieszkańców Nowego Targu zostało zaczepionych przez dwie młode dziewczyny w wieku 14 i 20 lat mieszkanki Nowego Targu. W wyniku rozmowy doszło między nimi do utarczki słownej. Po chwili dziewczyny zaczęły bić pięściami mężczyzn. W trakcie awantury do dziewczyn dołączyło dwóch kolegów, którzy wspólnie pobili przy użyciu pięści oraz kopiąc leżących mężczyzn 23 i 24 – latka – relacjonuje podkom. Roman Wolski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu.

W wyniku podjętych czynności policjanci ustalili sprawców zdarzenia. Zostali oni zatrzymani 16 maja. - W trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych u 26 latka policjanci ujawnili plastikowe pudełko z zawartością marihuany w ilości 121,5 grama.

 

Rzecznik dodaje, że po wykonaniu czynności młode dziewczyny zostały zwolnione, natomiast mężczyźni zostali osadzeni do dyspozycji prokuratury. - Za popełnione przestępstwo pełnoletnim sprawcom grozi do 5 lat pozbawienia wolności, natomiast wobec nieletniej decyzję podejmie Sąd Rodzinny i Nieletnich.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama