Podhale Region

Środa, 20 wrzesień 2017

Ostatnia aktualizacjaWt, 19 Wrz 2017 9am

Jesteś tutaj: Home Wiadomości Prawo Kierowali pod wpływem środków odurzających

Reklama

Kierowali pod wpływem środków odurzających

kajdanki na rekach

POWIAT TATRZAŃSKI. Policjanci zakopiańskiej drogówki zatrzymali w Zakopanem do kontroli drogowej 22-letnią kobietę i 25-letniego mężczyznę, którzy prowadzili swoje pojazdy będąc pod wpływem środków odurzających.

- Podczas policyjnej kontroli okazało się, że jest to już drugi przypadek kiedy mężczyzna prowadzi samochód będąc pod wpływem środków odurzających. Poprzedni miał miejsce pod koniec kwietnia, zostało mu wtedy zatrzymane prawo jazdy. Oboje kierujący, mieszkańcy powiatu tatrzańskiego odpowiedzą za jazdę pod wpływem narkotyków – relacjonuje Agnieszka Szopińska z KPP w Zakopanem.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama