Podhale Region

Piątek, 19 styczeń 2018

Ostatnia aktualizacjaPt, 19 Sty 2018 9am

Jesteś tutaj: Home Wiadomości Prawo Policja szuka właściciela gotówki

Reklama

Policja szuka właściciela gotówki

19702214 1318092371621805 7731597430851249287 n

POWIAT TATRZAŃSKI. Policja poszukuje właściciela lub właścicielki gotówki.

- W ostatni poniedziałek do zakopiańskich policjantów zadzwonił piętnastoletni mieszkaniec Warszawy, informując o znalezieniu na jednej z zakopiańskich ulic pieniędzy. Na miejsce udali się funkcjonariusze, którzy zabezpieczyli gotówkę.

Podobna sytuacja miała miejsce kilka dni wcześniej, tym razem znalazcą okazała się obywatelka Szwecji. Również w tym przypadku pieniądze zostały zabezpieczone przez policjantów.

Uczciwym znalazcom gratulujemy postawy, natomiast właścicieli zgub zapraszamy po odbiór do Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem, ul. Jagiellońska 32.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama