Podhale Region

Środa, 17 styczeń 2018

Ostatnia aktualizacjaWt, 16 Sty 2018 8pm

Jesteś tutaj: Home Wiadomości Prawo Zatrzymani włamywacze kobieta i mężczyzna

Reklama

Zatrzymani włamywacze kobieta i mężczyzna

DSC 2973 wynik

POWIAT NOWOTARSKI. Nowotarscy policjanci zatrzymali dwoje sprawców włamania do lokalu gastronomicznego oraz do domku letniskowego. Za popełnione przestępstwo grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w nocy z 14 na 15 lipca. - To wówczas dwójka mieszkańców Nowego Targu pokonując zabezpieczenie lokalu gastronomicznego ukradła14 butelek różnego rodzaju alkoholu oraz pozłacaną ciupagę na łączną sumę strat 4000 złotych – relacjonuje podkom. Roman Wolski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu.

Rzecznik dodaje, że w wyniku podjętych na miejscu czynności policjanci zatrzymali kobietę i mężczyznę w wieku 20 i 23 lat, mieszkańców Nowego Targu, którzy dokonali kolejnego włamania do domku letniskowego spędzając tam całą noc pijąc skradziony alkohol.

- Ponadto 20 latka w trakcie zatrzymywania naruszyła nietykalność cielesną interweniujących funkcjonariuszy.

Podczas interwencji odzyskano 11 butelek alkoholu. Sprawców osadzono w policyjnym areszcie do dyspozycji prokuratury. Grozi im do 10 lat więzienia.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama