Podhale Region

Niedziela, 20 sierpień 2017

Ostatnia aktualizacjaN, 20 Sie 2017 7pm

Jesteś tutaj: Home Wiadomości Prawo Zatrzymano sprawców kradzieży 6 rowerów

Reklama

Zatrzymano sprawców kradzieży 6 rowerów

DSC 0032 wynik
DSC 0038 wynik
DSC 0048 wynik
DSC 0050 wynik

POWIAT NOWOTARSKI 3 sprawców kradzieży 6 rowerów w wieku od 19 do 21 lat mieszkańców Nowego Targu zatrzymali nowotarscy policjanci.

Do zdarzenia doszło w nocy z 25 na 26 lipca 2017 roku w Nowym Targu na parkingu pod jednym z nowotarskich hoteli. To wówczas nieznani sprawcy ukradli 6 rowerów należących do mieszkańców Ustronia i Jaworzynki.

- Wartość skradzionego mienia wyceniono na ponad 7000 złotych – mówi kom. Roman Wolski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu i wyjaśnia, że tuż po zgłoszeniu policjanci przystąpili do pracy i jeszcze tego samego dnia wpadli na trop jednego ze sprawców 21-latka. Zatrzymali go w jego miejscu zamieszkania. To tam też podczas przeszukania znaleźli skradzione 6 rowerów. – Odzyskali oni też dwie ramy oraz 3 koła rowerowe pochodzące z wcześniejszych kradzieży. W toku dalszych czynności policjanci ustalili i zatrzymali jeszcze dwie osoby w wieku 19 lat. W trakcie przesłuchań 2 z 3 zatrzymanych nowotarżan przyznało się do zarzucanych im czynów. Skradzione rowery przekazano właścicielom.

Za popełnione przestępstwo zatrzymanym grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama