Podhale Region

Niedziela, 20 sierpień 2017

Ostatnia aktualizacjaN, 20 Sie 2017 7pm

Jesteś tutaj: Home Wiadomości Prawo Kradli kosmetyki i ubrania

Reklama

Kradli kosmetyki i ubrania

zatrzymany 2 1 wynik

POWIAT NOWOTARSKI. 18 letnią kobietę i 19-letniego mężczyznę podejrzanych o kradzieże w nowotarskich sklepach zatrzymali policjanci z nowotarskiej komendy.

Do zdarzenia doszło 2 sierpnia, to wówczas nowotarscy funkcjonariusze zatrzymali dwie osoby w wieku 18 i 19 lat mieszkańców Nowego Targu i Nowego Sącza. - W krótkich odstępach czasu dokonali oni kradzieży odzieży i kosmetyków wartości 690 złotych na terenie sklepów w Nowym Targu. Mienie w całości odzyskano i zwrócono – relacjonuje kom. Roman Wolski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu.

Rzecznik dodaje, że podczas przesłuchań sprawcy przyznali się do zarzucanych mu czynów i poddali się dobrowolnie karze. - 18 latka otrzymała prace społeczne przez 8 miesięcy po 32 godziny, natomiast 19 latek - 6 miesięcy ograniczenia wolności z zawieszeniem wykonania kary na okres próby 3 lat.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama