Podhale Region

Niedziela, 20 sierpień 2017

Ostatnia aktualizacjaN, 20 Sie 2017 1pm

Jesteś tutaj: Home Wiadomości Prawo Niewypał w Maruszynie

Reklama

Niewypał w Maruszynie

niewypal

GMINA SZAFLARY. Podczas budowy drogi dojazdowej do posesji odkryto niewypał. Okazał sie on pozostałością z II wojny światowej.

 - Na zbiegu ulic Kosy, Wspólnej i Ludźmierskiej prowadzono prace drogowe na prywatnej posesji. Nagle pojawił się jakiś przedmiot - tłumaczy Józef Strama, sołtys Maruszyny. Wyjaśnia, że ktoś z pracowników zrobił zdjęcie. Zawiaodomił policję. Ta szybko pojawiła się na miejscu, tuż po strażakach OSP, którzy zabezpieczali przedmiot. 

Do zdarzenia doszło ok. godziny 17 - 18 we 9 sierpnia. Przedmiot oakzał się niewybuchem, który zdetonowali saperzy z dala od zabudowań. 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama