Podhale Region

Niedziela, 25 marzec 2018

Ostatnia aktualizacjaSo, 24 Mar 2018 11pm

Jesteś tutaj: Home Wiadomości Prawo Śmiertelne potrącenie w Nowym Targu z promilami...

Reklama

Śmiertelne potrącenie w Nowym Targu z promilami...

wypadek niwa wynik

POWIAT NOWOTARSKI. 38-letni mężczyzna zmarł w wyniku potrącenia, pomimo szybkiej pomocy medycznej. Niestety, jak się okazało, był on pod wpływem alkoholu.

Do wypadku doszło wczoraj o godzinie 20.50 w Nowym Targu na zakopiance. To wówczas 56 letni mieszkaniec Sieniawy, kierowca fiata stilo potrącił pieszego 38 letniego mieszkańca Zabrza. – Mężczyzna przebiegał przez jezdnię w miejscu do tego niedozwolonym. W wyniku odniesionych obrażeń pieszy zmarł w szpitalu w Nowym Targu. Badanie krwi do celów medycznych wykazało u 38 latka 3,08 promila – relacjonuje kom. Roman Wolski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu.

Utrudnienia na zakopiance związane z wypadkiem skończyły się dopiero dziś po 1 w nocy. 

fot. KPP w Nowym Targu

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama