Podhale Region

Sobota, 25 listopad 2017

Ostatnia aktualizacjaPt, 24 Lis 2017 8pm

Jesteś tutaj: Home Wiadomości Prawo Rzucali butelkami z balkonu lokalu

Reklama

Rzucali butelkami z balkonu lokalu

zatrzynamy kajdanki wynik

POWIAT NOWOTARSKI. Dwóch mieszkańców Nowego Targu, którzy rzucili butelkami w stronę interweniujących policjantów zatrzymali w stolicy Podhala funkcjonariusze nowotarskiej policji.

Do zdarzenia doszło wczoraj 9 listopada przed północą w Nowym Targu. - Funkcjonariusze w trakcie przeprowadzania interwencji w centrum miasta zauważyli, że dwóch nietrzeźwych mężczyzn stojących na balkonie jednego z lokali rzucili w ich stronę szklanymi butelkami, które rozbiły się obok nich. Policjanci natychmiast udali się do lokalu, aby ich wylegitymować. W trakcie interwencji mężczyźni Ci zachowywali się wulgarnie i agresywnie wobec interweniujących policjantów szarpiąc ich za mundury. W związku z powyższym dwaj mężczyźni w wieku 27 i 32 lat mieszkańcy Nowego Targu zostali zatrzymani w policyjnym areszcie do dyspozycji prokuratury – relacjonuje kom. Roman Wolski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu. Wyjaśnia on, że za popełnione przestępstwo zatrzymanym grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama