Podhale Region

Piątek, 19 styczeń 2018

Ostatnia aktualizacjaPt, 19 Sty 2018 9am

Jesteś tutaj: Home Wiadomości Prawo Zatrzymany transport narkotyków, także w biustonoszu

Reklama

Zatrzymany transport narkotyków, także w biustonoszu

marihuana susz wynik

POWIAT NOWOTARSKI. Dwoje mieszkańców Nowego Targu w wieku 19 i 22 lata, którzy samochodem przewozili narkotyki, zatrzymali nowotarscy policjanci.

Do zdarzenia doszło 11 listopada przed godziną 14 w Spytkowicach.- Nowotarscy policjanci zatrzymali do kontroli samochód osobowy marki Alfa Romeo, którym poruszało się dwoje nowotarżan, 22- latek oraz jego 19 - letnia dziewczyna. W trakcie kontroli drogowej w samochodzie wyczuwalna była specyficzna woń marihuany. Policjanci w trakcie przeprowadzonego przeszukania pojazdu ujawnili w nim dwa woreczki strunowe o łącznej wadze prawie 300 gram wraz znajdującym się w nim suszem roślinnym. W wyniku przeszukania pomieszczeń mieszkalnych zatrzymanych osób ujawniono jeszcze około 160 gram suszu roślinnego. Ponadto w trackie kontroli osobistej przed osadzeniem u 19- latki w jej biustonoszu ujawniono zawiniątko foliowe z zawartością suszu o wadze ponad 26 gram – relacjonuje kom. Roman Wolski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu.

Rzecznik dodaje, że zatrzymane osoby osadzono w policyjnym areszcie do dyspozycji prokuratury. – Wczoraj 13 listopada Prokuratura Rejonowa w Nowym Targu wobec zatrzymanej 19 latki zastosowała dozór policyjny oraz poręczenie majątkowe, natomiast wobec 22 latka Sąd Rejonowy w Nowym Targu na wniosek prokuratury zastosował areszt tymczasowy na okres 3 miesięcy.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama