Podhale Region

Środa, 18 lipiec 2018

Ostatnia aktualizacjaWt, 24 Lip 2018 3pm

Jesteś tutaj: Home Wiadomości Prawo Policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży portfela

Reklama

Policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży portfela

zatrzymany 2

POWIAT NOWOTARSKI. 20 latka z Brzeska, który ukradł w jednej z aptek na terenie Nowego Targu portfel wraz zawartością dokumentów oraz gotówki zatrzymali nowotarscy policjanci.

Do zdarzenia doszło 2 stycznia około godziny 17 w Nowym Targu. To wówczas 50 letnia mieszkanka Pyzówki po zakupach w jednej z aptek na terenie miasta została okradziona.

- Łupem złodzieja padł portfel z zawartością dokumentów, kart bankomatowych oraz gotówki. Łączna suma strat 3200 złotych. W wyniku podjętych działań policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży następnego dnia tj. 3 stycznia o godzinie 11:00 na terenie Nowego Targu. Odzyskano część skradzionego mienia oraz 900 złotych gotówki – relacjonuje kom. Roman Wolski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu.

Rzecznik zapewnia, że podczas przesłuchania zatrzymany przyznał się do zarzucanych mu czynów i złożył obszerne wyjaśnienia. - Po przesłuchaniu 20 latek poddał się dobrowolnie karze w wymiarze 1 roku pozbawienia wolności z warunkowym zawieszeniem kary na okres 3 lat, obowiązek naprawienia szkody i pokrycie kosztów sądowych.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama