Podhale Region

Wtorek, 17 lipiec 2018

Ostatnia aktualizacjaWt, 24 Lip 2018 3pm

Jesteś tutaj: Home Wiadomości Prawo Ukradł materiały budowlano – sanitarne i wpadł przy wyjściu

Reklama

Ukradł materiały budowlano – sanitarne i wpadł przy wyjściu

zatrzymany 2 1 wynik

POWIAT NOWOTARSKI. 42 - letniego mieszkańca Dąbrowy Górniczej, który w jednym z marketów budowlanych ukradł towar na kwotę 2200 złotych zatrzymali nowotarscy policjanci. 

Do zdarzenia doszło  4 stycznia  po godzinie 18:00 w Nowym Targu. - Mieszkaniec Dąbrowy Górniczej zrobił zakupy w markecie budowlanym, z pełnym koszykiem minął kasy i udał się do samochodu zaparkowanego na parkingu. Zaraz po minięciu kas, 42 latka zatrzymał pracownik ochrony i powiadomił policję - relacjonuje kom. Roman Wolski, rzecznik prasowy KPP w Nowym Targu.

Rzecznik zapewnia, że cały skradziony towar został odzyskany i przekazany kierownikowi sklepu, natomiast sprawcę kradzieży zatrzymano w policyjnym areszcie do dyspozycji prokuratury. - W trakcie przesłuchania zatrzymany mieszkaniec Dąbrowy Górniczej przyznał się do zarzucanych mu czynów i dobrowolnie poddał się karze grzywny w wysokości 1600 złotych oraz pokrycia kosztów postępowania.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama