Podhale Region

Piątek, 23 marzec 2018

Ostatnia aktualizacjaPt, 23 Mar 2018 8am

Jesteś tutaj: Home Wiadomości Prawo Policja szuka Hieronima

Reklama

Policja szuka Hieronima

zdj22 page 001
zdj11 page 001

POWIAT TATRZAŃSKI. 51-letniego Hieronima Zielińskiego z Kościeliska szuka Komenda Powiatowa Policji w Zakopanem. Mężczyzna wyszedł z domu 6 stycznia i do dziś nie powrócił.

Mężczyzna ma 172 cm wzrostu. Jest szczupłej budowy ciała, waży ok. 75 kg, na krótkie ciemno blond włosy, oczy koloru jasnego, twarz owalną, uszy normalne, uzębienie pełne.

W dniu zaginięcia ubrany był w kurtkę z kapturem koloru ciemny – brąz, spodnie jeansowe koloru ciemnego, oraz czarne buty do kostki.

- W przypadku posiadania informacji mogących przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego, prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Zakopanem tel. 18 20 23 400 lub z dowolną jednostką policji na terenie Polski pod numerem 997

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Wielkanoc 201 - Starostwo powiatowe

Reklama