Podhale Region

Wtorek, 17 lipiec 2018

Ostatnia aktualizacjaWt, 24 Lip 2018 3pm

Jesteś tutaj: Home Wiadomości Prawo Zatrzymany za narkotyki i próbę przekupstwa

Reklama

Zatrzymany za narkotyki i próbę przekupstwa

20180212policja Bialka

Policjanci z Bukowiny Tatrzańskiej zatrzymali w miejscowości Białka Tatrzańska 18- letniego mieszkańca powiatu nowotarskiego na stałe zamieszkującego poza granicami Polski, który najwyraźniej zbyt mocno utracił kontakt z krajową rzeczywistością.

Mężczyzna prowadził samochód znajdując się pod wpływem narkotyków, dodatkowo posiadał przy sobie niewielką ilość marihuany. Zostało mu zatrzymane zagraniczne prawo jazdy a także pobrana krew do szczegółowych badań. Jakby tego wszystkiego było mało, stwierdził że najlepszym sposobem na wyjście z sytuacji będzie wręczenie policjantom tysiąca złotych za zapomnienie o sprawie. Tym samym dopisał do swojej listy kolejne przestępstwo.

Przypominamy że prowadzenie pojazdu będąc pod wpływem środka odurzającego, podobnie jak jazda pod wpływem alkoholu jest sankcjonowana przez polskie prawo. W zależności od stopnia wpływu środka psychoaktywnego na sprawność psychomotoryczną kierującego, zachowanie takie może być zagrożone karą pozbawienia wolności do lat 2.

Z kolei udzielenie lub obietnica udzielenia korzyści majątkowej osobie pełniącej funkcję publiczną, w związku z pełnieniem tej funkcji, zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 8.

(KW)

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama