Podhale Region

Wtorek, 13 listopad 2018

Ostatnia aktualizacjaPn, 12 Lis 2018 11pm

Jesteś tutaj: Home Wiadomości Prawo Tragedia w Białce - nie żyje babcia, wnuk w stanie ciężkim

Reklama

Tragedia w Białce - nie żyje babcia, wnuk w stanie ciężkim

DSC 0726
DSC 0733
DSC 0734
DSC 0748
DSC 0740 wynik

GMINA BUKOWINA TATRZAŃSKA. Drewniana konstrukcja w kształcie bramy stojąca w pobliżu kompleksu hotelowo – narciarskiego Bania w Białce Tatrzańskiej runęła na 70 letnią kobietę i jej 7 letniego wnuczka. Kobieta mimo reanimacji zmarła, chłopca w stanie bardzo ciężkim przetransportowano śmigłowcem do szpitala w Krakowie.

- Do tragicznego zdarzenia doszło tuż po godzinie 13. Na babcię i wnuczka spadła ponad 3-metrowa bardzo ciężka drewniana konstrukcja w kształcie bramy, stojąca nad Białczyńskimi „Krupówkami” – relacjonuje podkomisarz Agnieszka Szopińska z Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem. Dodaje, że wiał wówczas bardzo silny halny wiatr. – Na miejscu bardzo szybko pojawiły się służby. Od razu przystąpiono do reanimacji. Niestety kobiety nie udało się uratować. 7-letnie dziecko w bardzo ciężkim stanie przetransportowano śmigłowcem do Prokocimia w Krakowie.

Już teraz wiadomo, że babcia mieszkanka województwa łódzkiego spacerowała z wnuczkiem z Warszawy w czasie, gdy jego rodzice jeździli na nartach, gdy doszło do tragedii.

Na miejscu czynności prowadziła nie tylko policja, ale i Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego. Najpewniej zostanie wszczęte śledztwo w tej sprawie.

Fot. Beata Szkaradzińska

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama