Podhale Region

Poniedziałek, 20 sierpień 2018

Ostatnia aktualizacjaN, 19 Sie 2018 10pm

Jesteś tutaj: Home Wiadomości Prawo Zmiany w policji

Reklama

Zmiany w policji

plicja zamiana

POWIAT NOWOTARSKI. Inspektor Robert Bartosz, komendant Powiatowy Policji w Nowym Targu, oficjalnie wprowadził na nowe stanowisko swojego zastępcę i wręczył mu rozkaz personalny Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie o powierzeniu pełnienia obowiązków służbowych.

- Na stanowisko pełniącego obowiązki I zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Targu awansował dotychczasowy zastępca Komendanta Komisariatu Policji w Krościenku nad Dunajcem podkom. Zbigniew Zacher. W Policji służy od 1992 roku, a od kwietnia 2015 roku na stanowisku Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Krościenku nad Dunajcem - relacjonuje mł. asp. Dorota Garbacz, rzecznik prasowy KPP w Nowym Targu.

Dodaje ona, że ponadto, z dniem 9 marca insp. Robert Bartosz odwołał ze stanowiska podinsp. Piotra Darę Komendanta Komisariatu Policji w Rabce-Zdroju, który od dnia 12 marca br. pełni obowiązki I zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Myślenicach.

 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama