Podhale Region

Poniedziałek, 20 sierpień 2018

Ostatnia aktualizacjaN, 19 Sie 2018 10pm

Jesteś tutaj: Home Wiadomości Prawo Posiadali marihuanę - grozi im do 3 lat...

Reklama

Posiadali marihuanę - grozi im do 3 lat...

Marihuana zdjęcie

POWIAT TATRZAŃSKI. 20-latka z Łodzi i 26-latka z Zakopanego zatrzymali policjanci. Mężczyźni ci w nocy siedzieli w samochodzie i nerwowo reagowali na pytania funkcjonariuszy. Okazało się, że posiadali przy sobie marihuanę.

- W piątek w nocy policjanci patrolujący ulice Zakopanego zwrócili uwagę na zaparkowany w rejonie Antałówki pojazd marki Audi, w którym siedziało dwóch mężczyzn. Na zainteresowanie funkcjonariuszy osoby te zareagowały bardzo nerwowo, nie potrafili wyjaśnić co robią w tym miejscu. Przeprowadzone przez policjantów przeszukanie dało odpowiedź na pytanie co było powodem zdenerwowania. Mężczyźni posiadali przy sobie niecałe dwa gramy substancji, która po sprawdzeniu testerem okazała się marihuaną. Obydwie osoby- 20- latek z Łodzi i 26- latek z Zakopanego zostały zatrzymane, poniosą odpowiedzialność za posiadanie narkotyków – relacjonuje podkom. Agnieszka Szopińska z KPP w Zakopanem.

Policja przypominamy że zgodnie z polskim prawem posiadanie środków psychotropowych lub odurzających zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 3. Jeżeli przedmiotem czynu będzie znaczna ilość tychże środków, zagrożenie karą wzrasta do lat 10. Z kolei przypadek mniejszej wagi zagrożony jest karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do roku.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama