Podhale Region

Wtorek, 13 listopad 2018

Ostatnia aktualizacjaPn, 12 Lis 2018 11pm

Jesteś tutaj: Home Wiadomości Prawo Policja szuka sprawcy kradzieży

Reklama

Policja szuka sprawcy kradzieży

sprawca do K Świder 2
sprawca do K Świder 3
sprawca przywłaszczenia do K Świder 2
sprawca przywłaszczenia do K Świder 4

POWIAT NOWOTARSKI. Portfel z 2000 zł został skradziony w Rabce-Zdroju końcem roku. Teraz policja publikuje wizerunek ewentualnej sprawczyni i prosi o pomoc.

- Postępowanie w sprawie przywłaszczenia portfela z zawartością pieniędzy w kwocie 2000 zł prowadzą Policjanci z Komisariatu Policji w Rabce-Zdroju – relacjonuje mł. asp. Dorota Garbacz, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu.

Do zdarzenia doszło 21 grudnia 2017 roku pomiędzy godz. 13.00 a 13.30 w placówce pocztowej w Rabce - Zdroju przy ul. Orkana. - Kobieta, która jest widoczna na zdjęciu, może mieć związek z tym przestępstwem.

Każdy, kto rozpoznaje kobietę lub posiada jakiekolwiek informacje na jej temat, proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami Komisariatu Policji w Rabce-Zdroju pod numerem telefonu 18 26 76 220.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama