Podhale Region

Piątek, 22 czerwiec 2018

Ostatnia aktualizacjaCz, 21 Cze 2018 10pm

Jesteś tutaj: Home Wiadomości Prawo Znęcał się nad rodziną, naruszył nietykalność policji...

Reklama

Znęcał się nad rodziną, naruszył nietykalność policji...

kajdanki3 wynik

POWIAT TATRZAŃSKI. 45-letni mężczyzna wszczął awanturę z domownikami. Na miejsce zostali wezwani policjanci. Ten naruszył ich nietykalność cielesną. Teraz grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło 6 czerwca. To wówczas policjanci zostali wezwani na interwencję domową . - Po przybyciu na miejsce mężczyzna skierował swoją agresję wobec interweniujących policjantów. Sprawca zmuszał policjantów do zaniechania czynności, odpychał, wielokrotnie naruszał nietykalność cielesną, rzucał w policjantów krzesłami. Badanie na zawartość alkoholu sprawcy wykazało ponad promil – relacjonuje podkom. Agnieszka Szopińska, rzecznik prasowy KPP w Zakopanem.

Dodaje, że dzisiaj zakopiański sąd zastosował wobec mężczyzny dwumiesięczny areszt. - Za przestępstwo znęcania nad rodziną grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5, natomiast czynna napaść na funkcjonariusza publicznego zagrożona jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama