Podhale Region

Czwartek, 15 listopad 2018

Ostatnia aktualizacjaŚr, 14 Lis 2018 9pm

Jesteś tutaj: Home Wiadomości Prawo Ukradł dokumenty, karty, rower i posiadał mnóstwo narkotyków

Reklama

Ukradł dokumenty, karty, rower i posiadał mnóstwo narkotyków

sprawca1 0

POWIAT SUSKI. 24 - latek ukradł z samochodu dokumenty i karty bankomatowe, którymi usiłował się posługiwać. Gdy został zlokalizowany przez policję w jego domu odkryto w dużej ilości narkotyki oraz skradziony kilka dni wcześniej rower.

- We wtorek rano dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej otrzymał zgłoszenie o kradzieży dokumentów i kart bankomatowych z zaparkowanego na ul. Beniowskiego w Suchej Beskidzkiej samochodu – relacjonuje as. Szt. Anna Gąsiorek – Rezler, rzecznik prasowy KPP w Suchej Beskidzkiej.

Rzecznik dodaje, że pokrzywdzony podał, że wieczorem poprzedniego dnia pozostawił samochód przy firmie i udał się do pracy.

- Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej natychmiast przystąpili do działania, co skutkowało szybkim wytypowaniem sprawcy.

Szybko udali się do miejsca zamieszkania wytypowanego sprawcy. - Tam podczas przeszukania odnaleźli nie tylko skradzione dokumenty i karty, ale też środki odurzające w postaci marihuany, amfetaminy oraz dopalaczy w łącznej ilości kilkaset działek handlowych, a także rower, który kilka dni wcześniej został skradziony na os. Beskidzkim w Suchej Beskidzkiej. Policjanci ustalili też, że 24-latek włamał się na konto i próbował za pomocą jednej ze skradzionych kart zapłacić w markecie za zakupy.

Mężczyzna został zatrzymany. - Przyznał się do popełnienia wszystkich tych zarzutów, a prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji. Pomimo młodego wieku mężczyzna działał w warunkach recydywy, gdyż wcześniej był karany za podobne przestępstwa. Grozi mu kara co najmniej 10 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama