Podhale Region

Piątek, 22 czerwiec 2018

Ostatnia aktualizacjaCz, 21 Cze 2018 10pm

Jesteś tutaj: Home Wiadomości Prawo Faceci w kominiarkach wysadzili bankomat

Reklama

Faceci w kominiarkach wysadzili bankomat

13880161 1015892868508425 4456647907487632917 n

POWIAT NOWOTARSKI. Mężczyźni w kominiarkach wysadzili bankomat w pobliżu Gubałówki, chcąc ukraść najpewniej gotówkę. Na szczęście był on na tyle solidny, że odpadła jedynie przednia osłona bankomatu. Teraz sprawę bada policja.

- Około godziny 2.20 w nocy doszło do eksplozji bankomatu naprzeciwko stacji kolejki na Gubałówkę – relacjonuje Krzysztof Waksmundzki, rzecznik prasowy KPP w Zakopanem. Wyjaśnia, że od razu po zgłoszeniu na miejsce udali się policjanci z prewencji, kryminalni oraz policjant z psem tropiącym, a wkrótce potem policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji.

- Na miejscu zostały zabezpieczone ślady, a między innymi monitoring – relacjonuje rzecznik. Jak się okazało sprawców było kilku. Podłożyli oni jakiś środek wybuchowy pod bankomat, doszło do eksplozji. Nie była ona jednak na tyle duża, aby zniszczyć cześć bankomatu z pojemnikiem na pieniądze. Nie zastało tez nic uszkodzone wokoło.

 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama