Podhale Region

Niedziela, 16 grudzień 2018

Ostatnia aktualizacjaSo, 15 Gru 2018 10pm

Jesteś tutaj: Home Wiadomości Prawo Zbyt obciążony Słowak

Reklama

Zbyt obciążony Słowak

DSC 0348
DSC 0349

POWIAT NOWOTARSKI. Słowak miał zbyt obciążony samochód. Został zatrzymany przez policję. Nie tylko zapłacił mandat, ale i musiał wyładować zakupione betonowe palisady.

Do zdarzenia doszło 4 lipca około godziny 10.45 na ulicy Szaflarskiej w Nowym Targu. - Uwagę funkcjonariuszy Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targa zwrócił wyjeżdżający ze składu budowlanego Peugeot Expert, którego tylny zderzak wręcz ocierał o drogę – relacjonuje asp.szt. Mariusz Wójcik, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu.

Rzecznik wyjaśnia, ze jak ustalono obywatel Słowacji zakupił 25 sztuk betonowych palisad o łącznej masie 1.750 kg. Tymczasem dopuszczalna ładowność tego pojazdu wynosi 750 kg.
- Zakupiony towar został rozładowany, a kierowcę ukarano mandatem karnym.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama