Podhale Region

Poniedziałek, 10 grudzień 2018

Ostatnia aktualizacjaN, 09 Gru 2018 11pm

Jesteś tutaj: Home Wiadomości Prawo Zaginiony z Jaworek (aktualizacja, rysopis)

Reklama

Zaginiony z Jaworek (aktualizacja, rysopis)

zagjaw18

JAWORKI. Zaginął Andrzej Polakiewicz z Jaworek. Ostatni raz widziany był on 24. lipca, pomiędzy godziną 10.00 a 13.00, w lesie na terenie swojej miejscowości.

Dotąd 51-latek nie wrócił do miejsca zamieszkania, nie nawiązał również kontaktu z rodziną. Prowadzone wczoraj poszukiwania nie przyniosły efektu.

Prowadzone wczoraj poszukiwania zaginionego nie przyniosły efektu. W akcji poszukiwawczej brali udział: OSP Szczawnica, OSP Jaworki, OSP Szlachtowa, śmigłowiec TOPR, GOPR (wykorzystując mobilne centrum zarzadzania), Grupa Poszukiwawcza z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu, funkcjonariusze z KP Krościenko nad Dunajcem, z KPP Nowy Targ, pies tropiący i okoliczni mieszkańcy.

Rysopis zaginionego:

Wzrost: ok. 170 cm

Budowa ciała: krępa

Oczy: niebieskie

Włosy: krótkie, ciemne

W dniu zaginięcia ubrany był w szare spodnie robocze z czarno-zielonymi wstawkami oraz żółtą koszulkę.

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje o nim, proszony jest o kontakt z Policją pod numerem telefony 997 lub 18 26 203 007.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama