Podhale Region

Niedziela, 9 grudzień 2018

Ostatnia aktualizacjaN, 09 Gru 2018 11pm

Jesteś tutaj: Home Wiadomości Prawo Kantorowy rozbój nad ranem

Reklama

Kantorowy rozbój nad ranem

kantor18

NOWY TARG. Dopiero jutro policja obiecuje udzielić obfitszych nieco informacji na temat dokonanego nad ranem rozboju związanego z kantorem na północnej pierzei rynku.

Technicy wciąż pracują przy zbieraniu i zabezpieczaniu śladów. Sprawcy nie są jeszcze ustaleni, policja nie podaje, jaka kwota została zrabowana, natomiast związek z tym rozbojem może mieć znalezienie na terenie miasta mężczyzny skutego kajdankami. Policja bowiem nie kwalifikuje tego kryminalnego zdarzenia jako napad, tylko jako rozbój.

Ponieważ kantor znajduje się w rejonie objętym miejskim monitoringiem, obraz z kamery sięgającej z rogu ul. Sobieskiego w cztery ulice też jest przedmiotem zainteresowania policji i może być pomocny w identyfikowaniu sprawców.

Zbieranie śladów

Fot. Anna Szopińska

 

 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama