Podhale Region

Niedziela, 21 październik 2018

Ostatnia aktualizacjaN, 21 Paź 2018 9pm

Jesteś tutaj: Home Wiadomości Prawo 18 latek z amfetaminą i marihuaną

Reklama

18 latek z amfetaminą i marihuaną

amfetamina22
maruhuana33

PODHALE. 18-letniego mieszkańca powiatu suskiego za posiadanie środków odurzających zatrzymali policjanci z wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu w Zakopanem.

Do zdarzenia doszło 5 października. - Mężczyzna swoim nienaturalnym zachowaniem wzbudził zainteresowanie funkcjonariuszy, którzy podjęli wobec niego czynności służbowe. 18-latek w trackie rozmowy zorientował się, że ma do czynienia z policjantami i zaczął uciekać. Funkcjonariusze natychmiast ruszyli w pościg za uciekinierem i już po chwili został zatrzymany. Szybko wyjaśnił się powód jego ucieczki. W kieszeni spodni i w plecaku posiadał ponad 90 gramów ziela konopi oraz ponad 35 gramów metamfetaminy. Za posiadanie środków odurzających został zatrzymany w nowotarskiej komendzie – relacjonuje mł.asp.Dorota Garbacz, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu

18-latek usłyszał zarzut z art. 62 ust.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama