Podhale Region

Piątek, 26 maj 2017

Ostatnia aktualizacjaCz, 25 Maj 2017 8pm

Jesteś tutaj: Home Wiadomości Wkrótce

Reklama

28 maja - Koncert Chórów Śpiewajmy Ludźmierskiej Pani im. ks. prałata Tadeusza Juchasa

Pod patronatem medialnym Podhale Region. LUDŹMIERZ. VIII Koncert Chórów Śpiewajmy Ludźmierskiej Pani im. ks. prałata Tplakat 2017 a3 wynikadeusza Juchasa odbędzie się w tym roku 28 maja w Bazylice w Ludźmierzu. Rozpocznie się o godzinie 16.

4 czerwca – Dzień Dziecka w Spytkowicach

Pod patronatem medialnym Podhale Region. SPYTKOWICE. Mnóstwo atrakcji Document page 001 8 wynikczeka na dzieci 4 czerwca. Impreza będzie na terenie Szkoły Podstawowej nr 2. Rozpocznie się o godzinie 15 i potrwa do godziny 19.

25 maja – wieczór dla mam

RABKA - ZDRÓJ. Świetnie zapowiada się Dzień Matki w uzdrowisku będzWieczór filmowy dla mam page 001 wynikie bowiem Wieczór Filmowy dla Mam z licznymi atrakcjami w kinie Śnieżka. Początek 25 maja o godzinie 17.

27 i 28 maja - VIII Tatrzański Festiwal Zespołów Góralskich ZŁOTE KIERPCE

ZAKOPANE. VIII Tatrzański Festiwal Zespołów Góralskich ZŁOTE KIERPCE, który odbędzie splakat wynikię w dniach 27-28 maja. W imieniu organizatorów zaprasza burmistrz Zakopanego Leszek Dorula.

100 lat Objawień w Fatimie i 20 lat Pielgrzymki św. Jana Pawła II świętuje Zakopane

ZAKOPANE. Uroczyście Stolica Tatr świętuje 100 lecie objawień w Fatimie i 20 rocznicę wizyty papieża Świętego Jana Pawła II w Zakopanem. To wówczas była msza święta pod Wielką Krokwią i odwiedjubileusz fstima zakopane wynikziny sanktuarium na Krzeptówkach, które górale wybudowani, jako podziękowanie za ocalenie życia papieża podczas zamachu na placu świętego Piotra.

4 czerwca - Turniej Szachowy o Wielki Puchar Czekoladowy

RABKA-ZDRÓJ. Jak co roku odbędzie się Turniej Szachowy o Wielki Puchar Czekoladowy. Tym razem 4 czerwca, początek o godzinie 10:00 w Miejskim Ośrodku Kultury. Organizatorem jest Miejski Ośrodek Kultury wRabce-Zdroju.

28 maja XI Podhalański Festiwal Orkiestr Dętych

PODHALE. XI Podhalański Festiwal Orkiestr Dętych odbędzie się 28 maja na nowotarskim Rynku. Organizato1 5 wynikrami są starosta Powiatu Nowotarskiego Krzysztof Faber, burmistrz miasta Nowy Targ Grzegorz Watycha i Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu oraz Małopolskie Centrum Kultury „Sokół” w Nowym Sączu.

1 czerwiec - Międzynarodowy Dzień Dziecka w amfiteatrze

Pod patronatem medialnym Podhale Region. RABKA-ZDRÓJ. Jak co roku, miasto dzieci świata, organizuje najlepszy nDzień Dziecka wynika Podhalu Dzień Dziecka. I tym razem będzie moc atrakcji.

21. maja – 1. czerwca - peregrynacja relikwii św. Brata Alberta w dekanacie Nowy Targ. Prośba o dary miłosierdzia

bratal17DEKANAT NOWY TARG. Dziś w parafii NSPJ w Nowym Targu rozpocznie się peregrynacja relikwii św. Brata Alberta oraz obrazu „Ecce Homo” i portretu krakowskiego Świętego, które 28. lutego zostały poświęcone przez abpa Marka Jędraszewskiego.

28 maja - Mundurowy Dzień Dziecka oraz Dzień Weterana Działań poza Granicami Państwa

Pod patronatem medialnym Podhale Region. RABKA –ZDRÓJ. Mundurowy Dzień Dziecka oraz Dzień Weterana Działań poza Granicami Państwa odbędzieplakat mundurowy wynik się z amfiteatrze 28 maja. Początek imprezy godzina 14.

20 maja – Zagra Miejska Orkiestra Dęta wraz z i Dychovą Hudbą Popradčanka z Popradu

NOWY TARG. Dzisiejsze popołudnie w sferze kultury w Noplakat5 1 wynikwym Targu, upłynie pod znakiem wspólnego muzykowania. Miejska Orkiestra Dęta wraz z i Dychovą Hudbą Popradčanka z Popradu zaprasza na wspólny koncert obydwu orkiestr do sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury. Będzie głośno i wesoło.