Podhale Region

Czwartek, 27 lipiec 2017

Ostatnia aktualizacjaŚr, 26 Lip 2017 10pm

Jesteś tutaj: Home Wiadomości Wkrótce 12 sierpnia - Bajecznie kolorowy pokaz lotniczy na tle Tatr tuż po zmierzchu ?

Reklama

12 sierpnia - Bajecznie kolorowy pokaz lotniczy na tle Tatr tuż po zmierzchu ?

dragons171
dragons172
dragons173
dragons174
dragons175

NOWY TARG. To jest możliwe tylko w trakcie IX Nowotarskiego Pikniku Lotniczego, podczas którego wystąpi formacja The Flying Dragons. Piloci zaprezentują nowotarskiej publiczności synchroniczne pokazy na paralotniach z napędem.

Dla pilotów grupy The Flying Dragons latanie to największa pasja.

Loty wykonują na paralotniach z napędem, czyli małych statkach powietrznych z miękkim płatem nośnym (skrzydłem) i napędem plecakowym. Grupa pokazowa to 10 doświadczonych pilotów potrafiących bezpiecznie latać w różnych układach choreograficznych. W zespole jest dwóch aktualnych slalomowych mistrzów świata, których pokazy dynamicznego pilotażu zachwycają wszystkich obserwatorów.

Piloci zaprezentują najwyższy kunszt pilotażu, w szczególności loty w szyku i w różnych widowiskowych formacjach, mijanki w kluczach, pokazy z szarfami i flagami, dynamiczne slalomy wokół pylonów oraz efektowne spirale. Dla uatrakcyjnienia pokazu w powietrzu oraz zwiększenia efektu wizualnego, pokazy zostaną wzbogacone dymem generowanym przez każdą paralotnię. Ich pokazy zachwycają dorosłych, ale podbijają również serca młodszych widzów, dla których zaoferują pokaz akrobacji paralotniowej „słodki deszcz”, czyli zrzucanie słodyczy „z nieba”.

Specjalnie w Nowym Targu zostanie wykonany wieczorny lot z oświetleniem i efektami pirotechnicznymi.
Pokazy zachwycają, zapierają dech w piersiach, pozostając niezapomnianymi chwilami
na długo w pamięci.

Jeżeli chcecie przeżyć wspaniałe dla oka chwile, bądźcie z nami na nowotarskim lotnisku w sobotę – 12 sierpnia br. w godzinach wieczornych.

www.pikniknowotarski.pl

Fot. The Flying Dragons Team

FB @lotniskonowytarg

Reklama