Podhale Region

Środa, 19 grudzień 2018

Ostatnia aktualizacjaŚr, 19 Gru 2018 9am

Jesteś tutaj: Home Wiadomości Wkrótce 1 grudnia - Zabawa charytatywna na rzecz Krystiana Małka

Reklama

1 grudnia - Zabawa charytatywna na rzecz Krystiana Małka

plakat zabawa nośwarniyjse

Pod patronatem medialnym Podhale Region. GMINA BIALY DUNAJEC. Zabawa charytatywna na rzecz Krystiana Małka z Kościeliska odbędzie się 1 grudnia o godzinie 20:00 w remizie OSP w Białym Dunajcu. Charytatywna zabawa jest organizowana przez Związek Podhalan Oddział Biały Dunajec i Nośwarniyjse 2018 roku,

Krystian Małek to 20 letni mieszkaniec Kościeliska. W maju tego roku uległ ciężkiemu wypadkowi samochodowemu. W samochodzie zajmował miejsce pasażera. W trakcie jazdy kierowca stracił panowanie nad samochodem i z dużą siłą uderzył w kamienny mur budynku znajdującego się w okolicy Krupówek. W wyniku wypadku Krystian doznał poważnych uszkodzeń wielu narządów wewnętrznych, czaszki i mózgu, w efekcie czego zapadł w śpiączkę.

Obecnie Krystian przebywa obecnie w Domu Seniora „Gołębi Dwór” Neurorehabilitacja Kliniczna i Rodzinna, ul. Kamień Mały 1c w Iławie.

Jest w trakcie 4-tygodniowego turnusu rehabilitacyjnego, którego koszt wynosi 17900 zł. Jest to jednak jedyny sposób, by Krystian mógł się wybudzić. Powoli nabiera sił, jednak ciągle potrzeba pieniędzy, by pokryć koszty kolejnych turnusów. 8 grudnia dobiega końca aktualny turnus i rodziny nie stać na to, by swobodnie pokryć koszty kolejnego. Krystian ma czworo rodzeństwa, a jego mama cały czas spędza z nim w klinice, ponieważ chłopak wymaga całodobowej opieki i pielęgnacji. Rodzina nie jest w stanie samodzielnie sfinansować leczenia Krystiana, dlatego potrzebna jest nasza pomoc.

Krystian obecnie najbardziej potrzebuje intensywnej rehabilitacji oraz zabiegów, które pomogą mu się wybudzić i wrócić do normalnego funkcjonowania. Powoli nabiera sił, jednak ciągle potrzeba pieniędzy, by pokryć koszty kolejnych turnusów.
W czasie zabawy przeprowadzona zostanie licytacja, a cały dochód z zabawy i licytacji przeznaczony zostanie na leczenie Krystiana.

 

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama