Podhale Region

Piątek, 19 styczeń 2018

Ostatnia aktualizacjaPt, 19 Sty 2018 9am

Jesteś tutaj: Home Wiadomości Powiaty: Subregion Podhalański V Memoriał im. Marii Kaczyńskiej w Rabce

Reklama

V Memoriał im. Marii Kaczyńskiej w Rabce

JAN 8985

RABKA-ZDRÓJ. Choć dziś na V Memoriale im. Marii Kaczyńskiej pojawi się, jak zawsze, prezydent RP Andrzej Duda, to młodzi rywalizowali już w środę. Co istotne, tym razem wśród zawodników pojawili się też i ci, którzy są niepełnosprawni.

To oni pokazują mam wszystkim, że mimo pewnych braków, upośledzeń i słabości można być doskonałym zawodnikiem i zdobyć, to co innym wydaje się niemożliwe.

Współorganizatorem memoriału jest Stanisław Kiersztyn, działacz stowarzyszenia "GIL Gniazdo Integracji Lokalnej". Stowarzyszenie owo działa także na rzecz osób w trudnej sytuacji życiowej. Propaguje sport, historię i wolontariat.

V Memoriał upamiętnia ś.p. Marię Kaczyńską, która przed laty mieszkała w Rabce-Zroju i ukończyła miejscowe LO im. Romera.

Tutaj zdjęcia

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl


natatry.pl


Resort Kościelisko

Reklama