Podhale Region

Niedziela, 25 marzec 2018

Ostatnia aktualizacjaSo, 24 Mar 2018 11pm

Jesteś tutaj: Home Wiadomości Powiaty: Subregion Podhalański Utrudnienia w Rdzawce i Chabówce na dk 47 - frezowanie nawierzchni

Reklama

Utrudnienia w Rdzawce i Chabówce na dk 47 - frezowanie nawierzchni

zakopianka

W czwartek 7 września, od godz. 7.00, w Rdzawce na dk 47 frezowana będzie warstwa ścieralna nawierzchni. Prace powadzone będą połową jezdni , z ruchem wahadłowym, sterowanym ręczne.

Obowiązywać będzie ograniczenie prędkości do 50km/godz. Frezowanie potrwa jeden dzień. Układanie nowej warstwy ścieralnej przewidziane jest na przyszły tydzień, wtorek i środę.

W piątek 8 września, od rana frezowany będzie 300 metrowy odcinek warstwy ścieralnej w Chabówce ( odcinek dwupasowy ). Prace prowadzone na jezdni prawej dk 47, kierunek Zakopane. W miarę postępu prac wprowadzone zostaną zawężenia prawego lub lewego pasa ruchu. Ograniczenie prędkości do 50km/h. Jeden pas ruchu będzie cały czas przejezdny. Prace zakończą się przed szczytem komunikacyjnym. Układanie nowej nawierzchni przewidywane jest w przyszłym tygodniu, w czwartek.

Powodem wymiany warstwy ścieralnej jest brak odpowiedniej szorstkości. Ze względów bezpieczeństwa musi ona zostać wymieniona.
Termin prac polegających na układaniu nowej nawierzchni może się zmienić, jeżeli będą opady deszczu.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl


natatry.pl


Resort Kościelisko

Reklama