Podhale Region

Niedziela, 25 marzec 2018

Ostatnia aktualizacjaSo, 24 Mar 2018 11pm

Jesteś tutaj: Home Wiadomości Powiaty: Subregion Podhalański Utrudnienia na Zakopiance pomiędzy Rabką i Lubniem oraz w Myślenicach

Reklama

Utrudnienia na Zakopiance pomiędzy Rabką i Lubniem oraz w Myślenicach

zakopianka

ZAKOPIANKA. Niestety wszyscy ci którzy jutro wybierają się do Krakowa musza liczyć się z utrudnieniami i to aż na dwóch odcinkach drogi. Będa utrudnienia zarówno pomiędzy Rabką Zdrój, a Lubniem, a także w Myślenicach.

- Na dk 7 ( km 697+000 - 697+400 ), jezdni prawej w Myślenicach , w poniedziałek 11 września układana będzie warstwa ścieralna nawierzchni. W związku z pracami jezdnia zostanie zawężona do jednego pasa ruchu i wprowadzone ograniczenie prędkości do 70km/h. W Myślenicach, w km 697+220 na „Zakopiance” trwa budowa prawo skrętu. Prace przy budowie prawo skrętu potrwają do 15 września - relacjinuje Iwona Mikrut, rzecznik prasowy GDDKiA, oddział w Krakowie. 

Dodaje ona, że także jutro 11 września z kolei na odcinku Lubień – Rabka Zdrój dk 7 myte będzie oznakowanie pionowe ( znaki drogowe ) i w związku z tymi pracami możliwe jest lokalne zawężanie jezdni i ograniczenie prędkości. Roboty szybko postępujące.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl


natatry.pl


Resort Kościelisko

Reklama