Podhale Region

Środa, 18 lipiec 2018

Ostatnia aktualizacjaWt, 24 Lip 2018 3pm

Jesteś tutaj: Home Wiadomości Powiaty: Subregion Podhalański Gmina Raba Wyżna z budżetem na 2018 rok

Reklama

Gmina Raba Wyżna z budżetem na 2018 rok

sesja 2

RABA WYŻNA. Rada gminy uchwaliła budżet na kolejny 2018 rok, a także podjęła uchwałę w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Raba Wyżna.

Projekt budżetu gminy na rok 2018 został pozytywnie zaopiniowany przez Regionalną Izbę Obrachunkową, także projekt uchwały o możliwości sfinansowania deficytu przedstawionego w projekcie Uchwały Budżetowej Gminy Raba Wyżna na 2018 rok..RIO pozytywnie zaopiniowała również projekt uchwały w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Raba Wyżna..

Projekt budżetu został zaopiniowany pozytywnie wcześniej na wspólnym posiedzeniu stałych Komisji Rady Gminy tj. Oświatowej, Porządkowej i Budżetowej.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama