Podhale Region

Piątek, 23 marzec 2018

Ostatnia aktualizacjaPt, 23 Mar 2018 4pm

Jesteś tutaj: Home Wiadomości Powiaty: Subregion Podhalański Część hotelowa w Hali „Gorce” – do przebudowy i uruchomienia. Umowa na projekt

Reklama

Część hotelowa w Hali „Gorce” – do przebudowy i uruchomienia. Umowa na projekt

Gorcehot18

NOWY TARG. Pierwszym działaniem Krzysztofa Łapsy na stanowisku dyrektora Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji było podpisanie umowy na wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla przebudowy części hotelowej Miejskiej Hali Sportowej „Gorce”.

Umowa została podpisana z wybraną w konkursie ofert Pracownią Projektową ABC Bożena Nosiła z Zabrza. Przewidywany termin ukończenia projektu jest 5-miesięczny. Dokumentacja będzie dotyczyła przebudowy i podniesienia standardu pokoi hotelowych z łazienkami oraz infrastrukturą towarzyszącą. Służy to przywróceniu do użytkowania kilkunastu w tej chwili nieczynnych pomieszczeń, z myślą przede wszystkim o zakwaterowaniu sportowców uczestniczących w zgrupowaniach i o możliwych do uzyskania przychodach z wynajmu pokoi.

Wcześniej, w pracowni projektowej Anety Winiarskiej, powstała koncepcja przebudowy część hotelowej w „Gorcach” i na niej będzie bazować zlecona teraz dokumentacja.

Wystrój części hotelowej - koncepcja

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl


natatry.pl


Resort Kościelisko

Reklama