Podhale Region

Poniedziałek, 20 sierpień 2018

Ostatnia aktualizacjaN, 19 Sie 2018 10pm

Jesteś tutaj: Home Wiadomości Powiaty: Subregion Podhalański Mł. bryg.Grzegorz Worwa - komendantem strażaków

Reklama

Mł. bryg.Grzegorz Worwa - komendantem strażaków

grzegorz worwa starz pozarna
grzegorz Worwa komendant strazy

ZAKOPANE. Komendantem Powiatowym Państwowej Straży Pożarnej został mł. bryg. mgr inż. Grzegorz Worwa, do tej pory pełniący obowiązki komendanta. Decyzję tę wręczył mu Małopolski Komendant Wojewódzki PSP nadbryg. Stanisław Nowak po odejściu na emeryturę Komendanta PSP bryg. Stanisława Galicy.

Przypomnijmy Grzegorz Worwa z zakopiańską Komendą Powiatową Straży Pożarnej związany jest już od 2001 roku. Początkowo był młodszym specjalistą w wydziale operacyjnym, później kierował jedną z sekcji tegoż wydziału. Początkiem października 2007 roku został mianowany zastępcą Komendanta Powiatowego PSP. Wówczas nominację wręczał mu ówczesny małopolski komendant wojewódzki Andrzej Łabuz. Gdy 5 stycznia tego roku odbyła się uroczystość pożegnania dotychczasowego Komendanta PSP bryg. Stanisława Galicy to on objął jego obowiązki. Od dziś pełni oficjalnie funkcję komendanta PSP w Zakopanem.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama