Podhale Region

Sobota, 17 listopad 2018

Ostatnia aktualizacjaPt, 16 Lis 2018 10pm

Jesteś tutaj: Home Wiadomości Powiaty: Subregion Podhalański Inwestycje w stolicy Tatr

Reklama

Inwestycje w stolicy Tatr

DSC 8342 wynik
DSC 8368 wynik

ZAKOPANE. W Stolicy Tatr po zimie ruszyły już budowy budowlane. Prowadzone są w rejonie Kotelnicy i Gubałówki, a także na Chłabówce Górnej.

W rejonach Kotelnicy i Gubałówki prowadzone są prace związane z kompleksową koncepcją uporządkowania takich spraw, jak: odwodnienie gazyfikacja i remont dróg. Warto zaznaczyć, że prace te są prowadzone równolegle i we współpracy z Polską Spółką Gazownictwa.
- Po rozstrzygnięciu przetargu urząd miasta wyłonił wykonawcę, z którym podpisana została umowa. Prace ruszą niebawem, inwestycja potrwa do końca roku.

Należy podkreślić, że odwodnienie Kotelnicy będzie miało bezpośredni wpływ na użytkowanie ulicy Tatary, którą do tej pory zalewała woda płynącą z Gubałówki. -

Prace trwają również na Chłabówce Górnej. Po konsultacji z mieszkańcami termin zakończenia inwestycji został przedłużony do końca roku. Ma to związek z tworzeniem równolegle sieci gazowej. Jej budowa, będąca odpowiedzią na zapotrzebowanie mieszkańców Jaszczurówki, Chłabówki i Cyrhli, jest ważną inwestycją z punktu widzenia walki o poprawę jakości powietrza.

Tutaj zdjęcia

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama