Podhale Region

Wtorek, 23 październik 2018

Ostatnia aktualizacjaPn, 22 Paź 2018 10pm

Jesteś tutaj: Home Wiadomości Powiaty: Subregion Podhalański Mosty, droga Rajsztag już oddana

Reklama

Mosty, droga Rajsztag już oddana

 MG 3637

GMINA JABŁONKA. Uroczyście oddano do użytku inwestycje: most „Na Tomasówkę” na cieku Solawka w Zubrzycy Górnej, most „Koło kościoła” na cieku Syhlec w Lipnicy Małej oraz drogę Rajsztag pod Babia Górą w Zubrzycy Górnej.

Mosty – jak informuje urząd gminy - zostały odbudowane ze środków z dotacji celowej budżetu państwa na usuwanie skutków klęsk żywiołowych oraz własnych środków Gminy Jabłonka, a droga została wykonana w ramach współpracy gminy Jabłonka z Regionalną Dyrekcją Lasów Państwowych w Krakowie poprzez Nadleśnictwo Nowy Targ oraz Babiogórski Park Narodowy.

- Inwestycje otwarte będą służyć mieszkańcom gminy i wszystkim użytkownikom, a droga Rajsztag zwiększy atrakcyjność turystyki pieszej i rowerowej na Orawie. W otwarciach uczestniczyli mieszkańcy, samorządowcy oraz przedstawiciele Lasów Państwowych i Babiogórskiego Parku narodowego. Gospodarzem uroczystości był wójt Gminy Jabłonka Antoni Karlak.

fot. UG. Łukasz Sowiński Tutaj zdjęcia

 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama