Podhale Region

Niedziela, 22 lipiec 2018

Ostatnia aktualizacjaWt, 24 Lip 2018 3pm

Jesteś tutaj: Home Wiadomości Powiaty: Subregion Podhalański Zakopianka w Chabówce z utrudnionym ruchem

Reklama

Zakopianka w Chabówce z utrudnionym ruchem

z20401089IAZnak A 14

ZAKOPIANKA. Dzisiaj od godziny 8 rano będzie utrudniony przejazd w Chabówce z powodu wymiany nawierzchni. Taka sytuacja potrwa do końca tygodnia. Po weekendzie prace będą na nowo wznowione i potrwają do 21 czerwca.

- Od poniedziałku 11 czerwca od godz. 8.00 do piątku 15.06.2018 r. , na odcinku dwujezdniowym DK47 (Zakopianki) o długości 1 km 300 m trwały będą prace związane z wymianą nawierzchni. Są spękania w warstwie ścieralnej istniejącej nawierzchni, dlatego trzeba ją sfrezować i położyć nową. Dodatkowo wzmocnić należy na nitce prawej (kierunek na Zakopane) pas prawy, którym poruszają się samochody ciężarowe – wyjaśnia Iwona Mikrut, rzecznik prasowy GDDKiA, oddział w Krakowie.

Rzecznik podkreśla, ze podczas frezowania nawierzchni wprowadzone zostanie zawężenie do jednego pasa ruchu. - W piątek prace będą ukończone, możliwie jak najszybciej i ruch przywrócony. Przez weekend należy zachować ostrożność, ponieważ ruch będzie się odbywał po sfrezowanej nawierzchni.

Prace będą wznowione 19 czerwca i potrwają do 21.czerwca. - Będą wykonywane przy zamknięciu jednej jezdni. Ruch w dwóch kierunkach przełożony zostanie na drugą jezdnię. Tak będzie w ciągu dnia, w nocy ruch zostanie przywrócony na dwie jezdnie. Będzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 60 km/godz. Wykonywanie nowej nawierzchni zostanie zakończone w czwartek 21 czerwca. Postępy prac uzależnione będą od warunków atmosferycznych.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama