Podhale Region

Poniedziałek, 17 grudzień 2018

Ostatnia aktualizacjaN, 16 Gru 2018 9pm

Jesteś tutaj: Home Wiadomości Powiaty: Subregion Podhalański Pracują nad planem zagospodarowania - projekt do wglądu

Reklama

Pracują nad planem zagospodarowania - projekt do wglądu

rw ugminy

GMINA RABA WYŻNA. Od dziś aż do 3 października można się zapoznać z projektem zmian miejscowych do planu zagospodarowania przestrzennego gminy. Jest on wyłożony do publicznego wglądu dla mieszkańców.

Projekt dotyczy zmian miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego takich wsi jak: Bukwina-Osiedle, Podsarnie, Raba Wyżna, Rokiciny Podhalańskie i Skawa.

Projekty zmian planów są dostępne wraz z prognozami oddziaływania na środowisko. Można je przeglądać w urzędzie gminy od 13 września do 03 października w godzinach urzędowania.

Dyskusja publiczna nad rozwiązaniami przyjętymi w projektach zmiany planów ma zostać przeprowadzona 18 września 2018 r. w Urzędzie Gminy Raba Wyżna. Początek dyskusji zaplanowano na godzinę 11, to wówczas będzie można się wypowiedzieć, zapytać o szczegóły. Potem można będzie składać swe uwagi. Jak jednak zaznaczyły władze gminy w nieprzekraczalnym terminie do 17 października.

Dokumenty są też dostępne tu w Biuletynie Informacji Publicznej.

A tu: ZMIANA MIEJSCOWEGO PLANU ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO WSI BUKOWINA - OSIEDLE W GMINIE RABA WYŻNA

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama