Podhale Region

Niedziela, 21 październik 2018

Ostatnia aktualizacjaN, 21 Paź 2018 9pm

Jesteś tutaj: Home Wiadomości Powiaty: Subregion Podhalański Podwilk z nową remizą

Reklama

Podwilk z nową remizą

podwilk

GMINA JABŁONKA. Oddano do użytku nowy budynek remizy OSP w Podwilku. W uroczystości udział wzięło wielu zaproszonych gości. Rozpoczęła się ona uroczystą mszą świętą w Kościele Parafialnym pw. Św. Marcina w Podwilku.

Mszę świętą koncelebrowali: ks. proboszcz Kazimierz Gunia, ks. Stanisław Koziana, ojciec Andrzej Mikołajczyk.

Po mszy świętej nastąpiło przekazanie symbolicznych kluczy strażakom OSP Podwilk, przecięcie wstęgi oraz poświecenie nowego obiektu. W takcie uroczystości były okolicznościowe wystąpienia, program artystyczny dla licznie zgromadzonych gości i mieszkańców Podwilk.

Na uroczystość przybyli: poseł RP Edward Siarka, Komendant Powiatowy PSP w Nowym Targu Mariusz Łaciak, dyrektor Podhalańskiego Szpitala Specjalistycznego w Nowym Targu Marek Wierzba, były wójt gminy Jabłonka radny powiatowy Julian Stopka, delegacje ościennych jednostek OSP z tereny Gminy Jabłonka, Raby Wyżnej i Spytkowic

Nowy most powstał dzięki staraniom wójta Antoniego Karlaka oraz zaangażowaniu władz gminy oraz przy współpracy z lokalną społecznością. 

Fot: UG

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama