Podhale Region

Środa, 19 grudzień 2018

Ostatnia aktualizacjaŚr, 19 Gru 2018 9am

Jesteś tutaj: Home Wiadomości Powiaty: Subregion Podhalański Ukończona łącznica węzła Zabornia

Reklama

Ukończona łącznica węzła Zabornia

zabornia18

KRAKÓW – CHYŻNE, KRAKÓW – ZAKOPANE. Od 30. października pojazdy jadące od Krakowa w kierunku Chyżnego i granicy państwa od Krakowa, nową jezdnią S7, korzystać mogą z ukończonej łącznicy węzła Zabornia, a kierowcy jadący od strony Nowego Targu i Zakopanego już w Chabówce wjadą na jedną jezdnię S7 w kierunku Krakowa. Ruch po tej jezdni nadal odbywa się w dwóch kierunkach.

Jak informuje krakowski Oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, po ukończeniu łącznicy węzła Zabornia na S7 Lubień – Rabka Zdrój ruch pojazdów relacji Kraków – Chyżne, granica państwa został przełożony na nową łącznicę S7 z DK7. Umożliwiło to ruch pojazdów relacji Zakopane – Nowy Targ - Kraków nową jezdnią S7 już od wiaduktu w Chabówce do Zbójeckiej Góry. Wcześniej, czyli od 11. października, trzeba było dojechać DK47 do skrzyżowania z DK7 i zawracać na węzeł Zabornia. To wówczas pierwsze pojazdy przejechały lewą jezdnią budowanej S7 Lubień – Rabka Zdrój.

Fot. GDDKiA Kraków

 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama