Podhale Region

Środa, 19 grudzień 2018

Ostatnia aktualizacjaŚr, 19 Gru 2018 9am

Jesteś tutaj: Home Wiadomości Powiaty: Subregion Podhalański Zakopianka - zawężenie w Białym Dunajcu

Reklama

Zakopianka - zawężenie w Białym Dunajcu

20181205 152839 resized
20181205 152917 resized

ZAKOPIANKA. Odcinek drogi tuż przed nowobudowanym mostem w Białym Dunajcu na potoku Biały Dunajec został zawężony. Ruchem kieruje sygnalizacja świetlna.

 - Trwa ustawianie oznakowania zmieniającego organizację ruchu w Białym Dunajcu, na DK47, przed budowanym mostem. Wprowadzone będzie zawężenie jezdni na kierunku Kraków – Zakopane, przed mostem od strony Zakopanego. Ruchem sterować będzie sygnalizacja świetlna. Zmiana spowodowana jest budową muru oporowego, poszerzeniem jezdni i budową kanalizacji burzowej. Wprowadzona będzie ok. godz. 18.00, 5 grudnia 2018 roku – relacjonuje Iwona Mikrut, rzecznik prasowy Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Targu.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama