Podhale Region

Środa, 20 czerwiec 2018

Ostatnia aktualizacjaWt, 19 Cze 2018 1pm

Jesteś tutaj: Home Wiadomości Wkrótce

Reklama

22 i 24 czerwca - Koncert pod Gubałówką

ZAKOPANE. Koncert zespołu im. Klimka Bachledy już 22 i 24 czerwca przy górnej stacji na Gubałówkę.  klimki

23 czerwca - Przy kapliczce św Huberta na polanie Jana Pawła II

GMINA RABA WYŻNA. Msza Święta przy kapliczce św. Huberta, na polanie Jana Pawła II bhubert wynikędzie w sobotę 23 czerwca o godzinie 16:30.

Jezus na lodowisku 2018 (aktualizacja z filmikiem)

NOWY TARG. „Przyjdźcie do mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście a Ja was pokrzepię” - Mt 11 28. Słowem Jezusa z Ewangelii św. Marka, pragniemy zaprosić wszystkich i każdego z osobna,jezus na lodowisku 2018 wynik na wspólne odkrywanie i celebrowanie Eucharystii oraz Adorowanie Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie Ołtarza. „Jezus na lodowisku” - bo pod taką nazwą, po raz piąty, organizowane jest to wydarzenie, odbędzie się 16 czerwca w Miejskiej Hali Lodowej w Nowym Targu.

24 czerwca - Święto ulicy Strążyskiej

ZAKOPANE. Święto ulicy Strążyskiej, które rok rocznie orZAP ZEW 2 wynikganizuje Związek Podhalan, oddział Zakopane będzie już 24 czerwiec 2018. Impreza odbędzie się na Polanie przy szałasie Jana Chyca ( skrzyżowanie ul. Strążyskiej z ul. Bogdańskiego.

16 - 17 czerwiec - 42. Karpacki Festiwal Dziecięcych Zespołów Regionalnych

Pod patronatem medialnym Podhale Region. RABKA-ZDRÓJ. Już po raz 42. uzdrowisko będzie gościć Karpacki Festiwal Dziecięcych Zespołów Regionalnych. afisz na www wynik

21 czerwca - Koncert w samo południe w Atmie

ZAKOPANE. Koncert dla dzieci i młodzieży dedykowany szkołkonc forteom odbędzie się 21 czerwca, w ostatnim dniu nauki dobiegającego końca roku szkolnego. W samo południe w „Atmie” wystąpią młodzi muzycy, finaliści Ogólnopolskiego Konkursu Indywidualności Muzycznych 2018.

Tatrzańskie Wici 2018

POWIAT TATRZAŃSKI. Tatrzańskie Wici, w których weźmiemy udział po raz siedemnasty, mają w sowici wynikbie wiele nieprzemijająco ważnych cech – dbałość o tradycje, jednocześnie będąc w symbiozie z nią – przenikają we współczesność.

23 czerwca – Góralskie słodkości

GMINA KOŚCIELISKO. Coroczny konkurs ciast "Góralskie Słodkości 2018"! odbędziPlakat 17 wynike się 23 czerwca w Domu Ludowym.

29 lipca - Sławomir gwiazdą Festiwalu Kreatywnego w Rabie Wyżnej

GMINA RABA WYŻNA. 29 lipca na stadionie LKS Orkan w Rabie Slawomi foto zespol wynikWyżnej będzie się działo. Gwiazdą tegorocznego Festiwalu Kreatywnego będzie Sławomir. Koncert artysty odbędzie się o godzinie 20:00.

1 lipca – 44. Święto Pasterskie

LIPNICA WIELKA. 44. Święto Pasterskie w roku 100-lecia Odzyskaniaswieto pasterskie2018 wynik przez Polską Niepodległości będzie 1 lipca na Przywarówce u podnóża Babiej Góry.

7 i 8 czerwca - ”Studencko śleboda”.

Pod patronatem medialnym Podhale Region. NOWY TARG. Tegoroczne Juwenalia studentów Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej odbywają się pod hajuwenalia ppwsz a3 plan spad3mm wyniksłem: „Studencko śleboda”. Potrwają one dwa, będą dni 7 i 8 czerwca.

Fotografia  R&A

Reklama