marieeve

MarieEve to nie tylko sklep odzieżowy, ale tworząca się marka. Od 2004 roku zajmują się produkcją wyrobów ze skór owczych. W Waksmundzie, gdzie znajduje się siedziba firmy, powstają kolekcje kożuchów i kurtek. Obecnie poszerzają swój asortyment o kolejne pozycje.

Możemy tam znaleźć wspomniane wcześniej skórzane, klasyczne kożuchy, jak i jaskrawe kurtki o nowoczesnym kroju. Łączy je staranne wykonanie i dobre jakościowo materiały, co pozwala na zapewnienie odpowiedniej ochrony przed mrozem i elegancki wygląd. Niewątpliwym atutem firmy jest kolekcja niebanalnych sukienek. Wieczorowe, casualowe, koktajlowe czy sportowe – przygotowane są sposób pozwalający kobietom poczuć się wyjątkowo i pewnie.

Kolejnym must have od MarieEve są komplety ze spódnicą bądź spodniami. Sprawdzają się podczas uroczystości, czy imprez. Stanowią ciekawą alternatywę klasycznych biurowych garsonek – perfekcyjnie dopasowane do siebie, eleganckie, a przy tym wygodne, wydają się idealnym ubiorem do pracy.
Kolekcja bluzek skrywa uniwersalne topy bawełniane, których codzienny wygląd możemy zmienić zarzucając na nie marynarkę czy też kamizelkę, również dostępne w ofercie sklepu. Bluzki wieczorowe czy wizytowe będą idealnym dopełnieniem oferowanych przez firmę eleganckich spodni, pozwalających podkreślić atuty, przy jednoczesnym zachowaniu wygody i uniwersalności.

me

Nieodłącznym elementem, jak i uzupełnieniem kobiecych stylizacji są torebki, które również znajdziecie w ofercie. Wyróżniają się niebanalnym wzornictwem i funkcjonalnością, co cenią kobiety na całym świecie. Zapraszamy do zapoznania się z ich ofertą przez stronę: Aktualne oferty i promocje znaleźć możecie także na Facebooku:  https://www.instagram.com/marieeve308/

Podsumowując MarieEve to firma warta odwiedzenia. Pełna pasji, wprowadzająca na rynek ciekawe fasony, niebanalne stylizacje, łączy w swojej ofercie różne style, pozwalając każdej kobiecie znaleźć coś, w czym poczuje się wyjątkowo dobrze. Uzupełnieniem niech będzie tutaj ich motto:

''Moda to deklaracja Twojej własnej wolności'' Anna Dello Russo