P3650725POWIAT NOWOTARSKI. Od jutra, 24. marca,  Starostwo Powiatowe zmienia zasady obsługi klientów. Starosta Krzysztof Faber informuje równocześnie, iż żaden z pracowników starostwa nie jest objęty kwarantanną. Twierdzi on, iż odbył spotkanie z kadrą starostwa, prosząc o poinformowanie, kogo i kiedy odwiedzał ostatnio poseł Edward Siarka, u którego stwierdzono obecność koronawirusa, lecz nikt taki się nie zgłosił.  

Sam spotykał się i rozmawiał z parlamentarzystą 5 – 6. marca, później już nie.

Od jutra Starostwo zachęca swoich klientów do składania wniosków elektronicznie, za pośrednictwem ePUAP i wskazuje, gdzie szukać informacji o usługach elektronicznych. Wnioski przyjmować będzie także Biuro Obsługi Klienta po wcześniejszym umówieniu terminu.

Wcześniejsze ustalanie terminu obowiązywać będzie także przy odbiorze decyzji oraz uzyskiwaniu wglądu do dokumentów – w pokoju Biura Paszportowego.

Pełna informacja o zmianie zasad, z lokalizacją pomieszczeń dostępnych petentom – Dziennika Podawczego i odbioru - na stronie internetowej Starostwa. 

starostmarz20

Przewodniczący Rady Powiatu, Tadeusz Rafacz, informuje równocześnie o odwołaniu XVIII Sesji Rady Powiatu Nowotarskiego, która planowo miała się odbyć  w najbliższy czwartek, 26. marca.

Fot. Anna Szopińska