MarekFryźlewicz

Śmierć Marka Fryźlewicza poruszyła nowotarżan i nie tylko nowotarżan. Były burmistrz miasta przez wiele  lata swojej działalności zapracował na olbrzymi szacunek wśród lokalnej społeczności. Dziś z bólem serca i niedowierzaniem żegnamy pana Marka. Przez kilka dni będziemy publikować WASZE wspomnienia związane z nim. Piszcie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. a my bardzo chętnie opublikujemy te wspomnienia. Oddajmy w ten sposób cześć JEGO PAMIĘCI.

***

Drogi Marku

Są chwile w życiu, których się nie zapomina. Poznaliśmy się w 2009 roku i wówczas zaprosiłeś mnie do współpracy w samorządzie.

Jako wieloletni Burmistrz Nowego Targu zrobiłeś wiele dobrego dla miasta i jego mieszkańców, zostawiłeś po sobie namacalne efekty, które będą nam Ciebie przypominały. Miałeś jeszcze wiele planów, które pragnąłeś zrealizować.

W mojej pamięci zostaniesz na zawsze dobrym człowiekiem, samorządowcem od którego wiele się nauczyłam.


Żegnaj i spoczywaj w pokoju!

Danuta Wojdyła

 ***

 Marku, 

Trudno w to uwierzyć, że Cię z nami nie ma! Byłeś wyjątkowym człowiekiem. Nigdy nie przechodziłeś obojętnie od spraw trudnych. Poznaliśmy się przeszło 20 lat temu. Zawsze byłeć chętny do rozmów, do pomocy. Pasją do historii naszego miasta zarażałeś innych. Dziś nie umiem sobie wyobrazić Nowego Targu bez Ciebie.  Zawsze zostaniesz w naszej pamięci. 

Paweł B. 

***

Wielki Człowiek dla Małej Ojczyzny.
Bardzo zasłużony dla lokalnej społeczności. Służący Miastu pomimo ciężkiej choroby.
Żegnaj Przyjacielu, kiedyś spotkamy się w lepszym świecie ! Będzie mi Ciebie bardzo brakować.

Wiesia i Janek.

***

Wraz z wielką wdzięcznością za wszelkie dobro, jakie otrzymaliśmy, składamy na ręce rodziny i najbliższych Pana Marka Fryźlewicza szczere wyrazy żalu i prosimy o przyjęcie kondolencji.

 Michał Rubiś - p.o. Prezesa, wraz ze wszystkimi Członkami Zarządu Klubu NKP Podhale Nowy Targ

***